Diskuze

1 346 Komentářů

  1. Jirka

    PF 2022

  2. Hefe
  3. Miroslav
  4. Ripslinger

    Všechny zdravím. Konečně čas dovolil a aktualizoval jsem prozatím alespoň stránky s klubovými příspěvky. Mrkněte na to, je tam dost lidí, kteří ještě letošek nezaplatili a už budeme otvírat další rok, tak ať to dáme do pořádku. K tomu snad malá poznámka, prosím, nechoďte za mnou s tím, že jste letos létali málo nebo vůbec. Letiště je potřeba udržovat stále a je to nefér vůči ostatním, kteří platí. Také jsem tomu lítání letos moc nedal, ale zaplatil jsem a sekal jsem podle rozpisu. Chtěl bych taky vyzvat, aby v sezóně sekali ti co mají a ne pořád jedni a ti samí, tím bych chtěl taky poděkovat všem, kteří se starali o letiště i když nemuseli. Co se týče akcí…trochu už mám strach zase něco naplánovat, ale snad už ten následující rok bude konečně trochu normálnější a podaří se nám uskutečnit naše tradiční akce. V tomto roce nás ještě čeká poslední akce na Silvestra. Takže pokud se nic nezmění a počasí dovolí, mohli bychom se společně sejít kolem té 10 hodiny k poslednímu skoku v roce. Počítám, že to bude skromnější, takže vařit párky asi letos nebudem, ale nějaký čaj a kafe není problém. Jen poprosím vyhnout se tématům očkování, covid a politika smile Pořád si myslím, že máme víc věcí, které nás spojují. Na závěr přeji všem klidné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do celého dalšího roku.
    Náčelník.

  5. Hefe

    start nebyl ukázkový,ale nádherná mašina smile https://www.youtube.com/watch?v=EShqc_cJOFQ

Napsat komentář: Ripslinger Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *