Diskuze

1 346 Komentářů

  1. Hefe
  2. ROTO

    Ahojte, na odlehčenou… Jirka snad staví něco podobného…
    https://www.youtube.com/watch?v=G5nRet-r62s&ab_channel=MotionsicRC%26FPV

    1. Jirka

      tohle letí poslušně,to moje je takové poskakovadlo a neklid.
      a nemám z něho ještě video,nejdřív se s ním musím naučit letět
      a trochu ho zkrotit kiss

  3. Pavel Koch

    Tak chlapci, dal jsem to dohromady. Aktuálně se platí rok 2022. Za předchozí rok nám tam visí, Pan Škoda, Cita starší Jirka Košťál a oba Vachové. Bylo by dobře doplatit to, ať to můžeme odškrtnout. Jinak jsme nic nenavyšovali, je to 10 let pořád stejné a tedy 500 za rok. Sekání jsem nechal podle předchozího roku a moc prosím o dodržení rozpisu a domluvu mezi sebou. Termíny akcí – o tom jsem psal, bude rozhodovat počasí a situace. Mějte se-

    1. Martin

      Zdravím, jen chci připomenout, že mám v seznamu členů stále špatné telefonní číslo, takže až mě budete shánět na sekání atd… tak se nedovoláte 😁 bylo by dobré ho už po tom roce přepsat, děkuji 😁 Tel: 722005288

      1. Ripslinger

        Radši jsem to opravil zrovna, nebo na to zas zapomenu smile

  4. Mirek

    Koukal jsem, že ještě někteří nestihli zaplatit za rok 2021 shock

    1. Jirka

      nebo to není jen zaznamenané

      1. Miroslav

        Tak se Ti omlouvám.

    2. Ripslinger

      Ano je to tak. Bohužel se nám to tím covidovým problémem všechno trochu zkomplikovalo. Pravdu má i Jirka, že zase né všechno je správně uvedeno, protože taky nemám tolik času, kolik bych chtěl. Nechce se mi to aktualizovat každý týden a čekal jsem, až se to zaplatí, abych tam mohl dát zrovna aktuální rok 22. Ale zkusím se tomu pověnovat smile. Stejně tak naše tradiční akce…jsem nějak usoudil, že po uplynulých dvou letech to nemá cenu moc plánovat. Tím bych nic nerušil, ale spíš si naplánujem vše podle aktuální situace a počasí. Nakonec je asi nejlepší řešení situace to, co všichni děláme – když je čas, jdem si zalítat. Mějte se, snad už konečně přijde jaro, ať to lítá.

      1. Jirka

        tak něco z jiného soudku.
        Vloni v březnu mi spadnul u nás za barákem do lesa a asi každý někdy nějaké letadlo hledal.No ale hledej si cosi ve velikosti 25x25x6cm neurčité barvy.Ani kamera ani pípák nic nezmohl.Několikrát jsme se tam do těch míst,kde se předpokládalo že dron spadl,šli podívat,neůspěšně.Hledej si jehlu v kupce sena natož drona v lese o rozloze několik hektarů.Tak jsem ho odepsal. Asi před měsícem sedím v díně a dronařím a z okna vidím sousedy jak jdou po dvoře ke mně a nesou cosi podobného dronu,mému dronu a hurá byl to dron,můj dron.Po nějaké době sušení a čištění a výměně motorů a přijímače se konečně dneska navečer droník vznesl.
        Tak zase není úplně špatně a může být i lépe.
        Ahoj Jirka

  5. Hefe

    koukám,že tenhle pořád lítá…a někdy jako já smile https://www.youtube.com/watch?v=iCwPVgPIQVE

Napsat komentář: Ripslinger Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *