Diskuze

1 346 Komentářů

  1. P.Hefe

    Otvírání haly

  2. Ripslinger

    POZOR – POZOR – POZOR
    Po všelijakých covidech a jiných komplikacích se můžem konečně sejít na tradiční PŘEDVÁNOČNÍ SCHŮZI. Jako vždycky v hospodě Na Bohdašíně – termín: v pátek 2.12. od 18 hodin. Opakuji pátek 2.12. od 18 hodin.

    1. jirka

      to je slovo do pranicesmile

  3. P.Hefe

    Vážení,jekož jsem zaznamenal zájem o halové létání,je to vyjednané,za dva týdny můžem zahájit zimní halovou sezonu,cena zatím stejná,termín upřesním.Petr

  4. jirka

    nebo tenkrát v Broumově na letišti najednou přišel slejvák a kluci s letadly honem sedli,ale vrtulníkář J. si dolítal svoje minuty.Někdo mi držel nad vysílačkou noviny nebo něco a pohodička,vlastně vrtulník má svůj deštník nad sebou..hahaha

  5. jirka

    modeláři nějak vyměkli,to dříve i v mlze Mlha lítal:-)Bylo to ,,bzum a pak BUM´´
    Mám to v živé paměti.Jóó to byly časy -8stupňů a my s Pepou přimrzlé kniply na prsty ale letěli.

    1. jirka

      Je to fakt,to se trosky v tý mlze blbě hledaly i když se z modelu dýmilo,byl totiž na baterky. bomb

    2. P.Hefe

      jo hochu,vzpamatuj se,to jsme byli ještě mladí,dnes už jsme komplet všici v důchodě.Až tady jednou nebudem,modeláři nebudou na letišti ani v létě,každý určitě ví proč smile smile laugh

      1. jirka

        vzpomínám,na V2kách než sem přišel na start,byl sem vyflusanej jelikož sem vytáhnul půl týmu.Měl sem rychlé nohy.A mě pak neměl kdo model vytáhnout do vzduchusmile

Napsat komentář: Ripslinger Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *