Zloději na Končinách :-(

Jsme v krizi. Přátelé, je to horší než by si kdo pomyslel… V době, kdy se celá společnost ocitá v divné době zákazů. Kdy dokonce někteří z nás samotných čelí karanténě nebo dokonce samotné nemoci. Najdou se hyeny, které škodí, kudy chodí. Abych to vysvětlil. Někdo se nám prostě a jednoduše vloupal do našeho prostoru na letišti a sprostě ukradl elektrocentrálu. Nevím a nepochopím, co k tomu koho vede. Kdyby sám takovou věc potřeboval, tak je k mání v každém OBI obchodě za skutečně pár korun a měl by to ten člověk nové. Místo toho riskuje, loupí po nocích a udělá někomu škodu. Co k tomu říci… Snad jen – karma je zdarma a v této situaci bych se tedy hodně bál.

Níže fotografie z 1. 10. 2020, čas 22.20 – noční návštěvníci na Končinách, kdo ví, co tam dělali. Kdyby měl někdo nějaké informace, uvítáme…