Něco končí a něco nového tím začíná…

Kamarádi, piloti a příznivci letadel,

letošním rokem vstupujeme do trošku nové etapy života klubu. Dovolte mi připomenout několik dat z minulosti. Náš letecko-modelářský klub byl založen roku 1973. Za těch 44 let ušel kus cesty a vystřídalo se v něm mnoho modelářů, kteří klub vždy nějak formovali a ovlivnili. Klub prošel SVAZARMem, minulým režimem, ustál změnu místa působení i změnu režimu, prošel působením pod hlavičkou SMČR, vstoupil do nového tisíciletí a přežil do dnešních dnů. Má za sebou řadu soutěží a akcí pro veřejnost. Asi největší radostí je neuvěřitelných 22 ročníků úspěšně Končinské modelářské show. O tom by se dalo psát mnoho, ale kdo zažil, ten ví. Ale přeci jen pár slov díků… Jako náčelník klubu děkuji všem členům, kteří se dokázali vždy semknout a vytvořit tak něco, na co se bude dlouho vzpomínat. Je pravdou, že jsme tu naši akci dotáhli na profesionální úroveň a v našich podmínkách se z toho nedá udělat prakticky nic více. (Pokračování textu…)

Nové stroje na Končinském nebi

Na následující nové stroje se můžete těšit na blížící se Končinské modelářské show v neděli 12. 6. 2016 od 14 hodin! (pokud ještě budou existovat smile …stát se může cokoliv…)

• OranJet pilota Martina Müllera – vychutnejte si zvuk skutečné turbíny (a zápach kerosinu)
  • EXTRA 330SC Ondry Celby – úžasná 3D akrobacie
  • FOX MDM1 Petra Hetfleische na elektrodmychadlo