Diskuze

1 375 Komentářů

  1. jirka

    ten postižený taky s něčím lítal?Jestli jó tak je borec.Borec je i tak.

    1. P.Hefe

      jj,létá s Extrou a v pilotáži dohání Ondru.

  2. jirka

    plánuje se posezení před vánoci?

    1. Ripslinger

      spíše ne a to ze dvou důvodů. Já budu mimo, ale to by nebyl hlavní důvod – pokud by se někdo našel a uspořádal to, tak to klidně může proběhnout. ALE přiznejme si, že naše řady řídnou, zájem o akce minimální. V létě na grilovačku se nás sešlo 10? Na předvánoční posezení taky +/- 10 a kvůli tomu rezervovat hospodu…. Takže tak.

      1. Milik

        wacko řeč.

        1. Milik

          Moje řeč

      2. jirka

        tak díky za info , budem se muset ožrat jinde.

        1. P.Hefe

          já myslím,že by se nás těch ještě pár akčních klubáků mohlo domluvit a sejít někde na večeři i s drahými polovičkami,nemusí to být na Bohdašíně.Napadá mě Kuba,Ondra,Citovi,já,Milik,poláci,Janza a klidně i další :- ,co vy na to? smile

          1. Milik

            To já rád dorazim ale polovičku tam asi nedostanu laugh laugh laugh

  3. P.Hefe
  4. Pavel Koch

    Zdar pánové, tak aby to nezapadlo….stránky se aktualizují, máte ke kontrole tabulku, kdo má jak zaplaceny příspěvky a protože se odstartovaly platby už na příští rok 2024, tak opravdu snažně prosím, aby zaplatili poslední 3 – tedy pan Cita starší 2000,- / Nývlt 500,- a Dušan Sklenčka 500,-. Zbytek jsem vyškrtal ze seznamu, aby se to nepletlo, a nevím, jestli chodí Vlach Martin…
    číslo účtu máte na předchozí stránce. A zbylým členům děkuji, že zareagovali na výzvu.

  5. P.Hefe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *